Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Листопад » 25 » Запрошуємо на презентацію Програми РАДА в Кременчуці
14:26
Запрошуємо на презентацію Програми РАДА в Кременчуці

28 листопада 2014 р. з 10.00 до 16.00 в конференц-залі готелю «Кремінь» за адресою: вул. Жовтнева, 1 буде проведено семінар під назвою «Громадський контроль за діяльністю влади» в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво»,  яку виконує Фонд Східна Європа.

На семінарі за участі громадськості Кременчука будуть обговорені передумови громадського контролю за діяльністю влади, функції Верховної Ради і її використання для такого контролю, а також визначено роль громадськості у цьому процесі.

Більше про програму РАДА в буклеті (натисніть для скачування).

 

Контактна особа у м. Кременчук:

Тел. 093 927 26 79

Микола Герасимов

 

Для довідки: «Програма РАДА: відповідальність, підзвітність та демократичне парламентське представництво» розпочала свою роботу в Україні в 2013 році за підтримки за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  Метою Програми є надання знань та інструментів більш ефективної співпраці між виборцями та їх представниками в єдиному законодавчому органі України – Верховній Раді України. Завданням Програми також є сприяння українському парламенту у виконанні його контрольних повноважень.

Переглядів: 1546 | Додав: CUPitoshka | Рейтинг: 0.0/0