Метою проекту є організація інтерактивної школи для молоді населених пунктів, які межують з Регіональним парком "Кременчуцькі плавні", для розробки екологічних туристичних маршрутів, вивчення, охорони та популяризації біологічного різноманіття заповідника та його впливу на регіональний розвиток. Виготовлення постійно діючої виставки фотографій флори і фауни заповідника "Кременчуцькі плавні" та розміщення її у Кременчуцькому міському краєзнавчому музеї.
Для кого?
До участі у проекті запрошено школярів, студентів, молодь населених пунктів, які межують з Кременчуцькими плавнями (м. Кременчук, м. Комсомольськ, с. Кам’яні Потоки, с. Білецьківка (Полтавська обл.), м. Світловодськ, смт. Власівка (Кіровоградська обл)), та всі, у кого є інтерес і можливість участі. Відібрано 26 учасників проекту.
Навіщо?
Учасники школи через неформальне навчання набуватимуть навичок польових досліджень екосистем, популяризації біорізноманіття Регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» через включення до активної природоохоронної діяльності та промоції екотуризму, навчатимуться способам ощадної взаємодії з природою.
В процесі реалізації проекту учасники розроблять та опишуть маршрути, навчаться проводити екскурсії для екотуристів.
В результаті спільної діяльності буде створено постійно діючу фотоекспозицію флори і фауни заповідника «Кременчуцькі плавні» у Кременчуцькому краєзнавчому музеї.
Організатори очікують на зростання зацікавленості серед населення міста Кременчука і регіону біорізноманіттям Кременчуцьких плавнів, поширення екотуризму, об’єднання однодумців навколо ідей охорони природних ресурсів та збалансованого їх використання.
Вступний тренінг відбувся 28 - 30 червня. Звіт знаходиться тут))) Протягом липня відбудуться польові етапи проекту у Регіональному ландшафтному парку «Кременчуцькі плавні». В серпні – представлення результатів.
Координатор проекту – Олег Овчаренко, тел. +380672768826.
Звіт по проекту тут
|