Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Червень » 5 » Запрошуємо до участі у Кременчуцькій літній екологічній школі 2012!
20:05
Запрошуємо до участі у Кременчуцькій літній екологічній школі 2012!

Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб»,

Регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні»

 

 

Запрошують до участі у проекті:

Кременчуцька Літня екологічна школа-2012

Kremenchuk Ecological Summer School/ KEcSS-2012

 

Метою проекту є організація інтерактивної школи для молоді різних населених пунктів України для навчання креативним способам промоції ідеї сталого розвитку і азам екологічної журналістики.

Для кого?

До участі у проекті запрошуються старші школярі, студенти та всі, у кого є інтерес і можливість участі. Планується відібрати 20 учасників за мотиваційними анкетами. Цей проект для активістів, які у своїй діяльності хочуть сприяти формуванню та розповсюдженню європейських принципів відповідального суспільства та ефективного природокористування.

Навіщо?

Учасники школи через неформальне навчання набуватимуть навичок екологічного стилю життя, навчатимуться способам ощадної взаємодії з природою та зменшення власного негативного впливу на екосистему планети.

В процесі реалізації проекту учасники навчаться проводити та описувати екологічні акції в населених пунктах.

Організатори очікують на зростання зацікавленості серед молоді природоохоронним рухом, ідеями збалансованого природокористування, прагнення користуватися екологічними видами транспорту.

Яким чином?

Необхідні знання та навички учасники отримають під час двох сесій, роботи у творчих групах, майстер-класах з журналістики, фотографії та малювання, підготовки вуличних акцій, зустрічей з експертами. Кожен учасник матиме змогу навчитися розробляти і реалізовувати різноманітні екологічні проекти й акції. В результаті спільної діяльності буде розмальований тролейбус у стилі ЕкоАрт.

Критерії відбору учасників:

  • Зацікавленість екологією, уміння фотографувати та бажання малювати.
  • Здатність і бажання популяризувати екологічну культуру в своєму регіоні, готовність проводити просвітницьку діяльність на тему сталого розвитку, сповідування ненасильницьких методів впливу.

 Заповнена анкета учасника (аби скачати - натисніть синеньке)


Організатори забезпечують харчування, проживання, навчальні матеріали та супровід експертів.  Кошти подорожі відшкодовуються у сумі до 200 грн. одному учаснику на кожну сесію.

 

Анкети просимо надсилати в електронному форматі до22 червня 2012 року на адресу euroclub.kremen@gmail.com.   В темі листа просимо вказати KEcSS.

До 25 червня 2012 року вибраним кандидатам будуть надіслані запрошення для участі в проекті. Вступний тренінг запланований на 2 – 6 липня. Друга сесія школи відбудеться у серпні 2012 року. Учасники будуть повідомлені про дати.

З питаннями просимо звертатися за тел.

+380672768826 – Олег

+380974821411 – Світлана

+380501449467 – Альона.    

Переглядів: 1016 | Додав: OlegO | Рейтинг: 5.0/1