Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Червень » 21 » Шукаємо п’ять молодих людей, небайдужих до екології для участі в міжнародному молодіжному обміні “BEE Active!”
09:47
Шукаємо п’ять молодих людей, небайдужих до екології для участі в міжнародному молодіжному обміні “BEE Active!”

Що?

Молодіжний обмін “BEE Active!” – унікальний проект, котрий поєднує ідеї екологічного мислення та активної громадської позиції.

Споживацьке ставлення до природних ресурсів, погане розуміння можливостей протидії деградації (не лише екологічної, недостатній рівень екологічної освіти в суспільстві, недостатня кількість молодих людей, які вірять в активне громадянство… Всі ці речі спонукали нас організувати цей обмін для 31 молодої людини з 6 країн: Білорусі, Грузії, Латвії, Італії, Румунії та України.

Протягом обміну ми плануємо

  • організувати захід, котрий сприятиме популяризації екологічного способу життя,
  • навчитися розмальовувати еко-торби,
  • поговорити про активний та пасивний активізм,
  • спробувати  змінити спосіб мислення та власне ставлення до навколишнього середовища й своєї поведінки в цьому середовищі.

Коли?

Час проекту: 28/07 – 4/08/2014

Де?

Обмін відбуватиметься в чарівному місті Лева – Львові.

Для чого?

Проект має на меті підняти питання екологічних проблем й заохотити молодь бути соціально активними та відповідальними за стан навколишнього середовища й власну поведінку. 

Серед цілей – надати учасникам можливості для планування вуличних акцій, заохотити молодь до активного, відповідального громадянства та «пасивного» активізму (наприклад, блогінгу), надати простір для творчості, підвищити рівень толерантності й порозуміння серед молодих людей.

Як?

Задля цього планується проведення мозкових штурмів, ігор, роботи в малих групах та майстернях, дискусії, кінопокази.

Для кого?

Вимоги до учасників:

-вік: 18-25 років;

-зацікавленість тематикою активного громадянства та відповідального ставлення до навколишнього середовища;

-знання англійської мови на розмовному рівні;

-готовність оплатити собі квиток до Львова і назад;

-готовність приймати участь в підготовці навчальних сесій для обміну й поширенню результатів обміну.

Перевага надаватиметься мешканцям Кременчука та молоді з географічними та економічними проблемами. Особливо це стосується молодих людей з сільської місцевості і бідних міських районів.

 

Організатори проекту повністю покривають витрати за проживання, харчування та повертають 70% вартості проїзду. Одібрані учасники (що підтвердять свою участь) повинні будуть за власний кошт оплатити реєстраційний внесок – 10 євро. В разі відмови учасника від участі в проекті – реєстраційний внесок не повертається.

Чекаємо ваших анкет http://goo.gl/MuuQxv до 15 липня.

Контакти: Альона Глазкова  0501449467, 0982396518, olenkoglazkova@gmail.com

***

Молодіжний обмін "BEE Active!", ініційований Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб» в партнерстві з “ Informational- educational institution "GEDEVS" (Center for development of students' initiatives)” (Білорусь) , AssociationGeorgian Youth for Europe” (Грузія), Socialab (Італія), Jaunatne par iesaistisanos (Латвія), Asociatia Dezvoltarii Tinerilor Romani Europeni (Румунія) й відбудеться за підтримки Європейської комісії в рамках програми ЄС «Молодь в дії».

Переглядів: 1006 | Додав: CUPitoshka | Рейтинг: 0.0/0