Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Наші проекти

Ресурсна підтримка Мережі ЦЄІ при відзначенні Дня Європи в Україні

Метою проекту «Ресурсна підтримка Мережі ЦЄІ при відзначенні Дня Європи в Україні», що здійснюється  Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб» за підтримки Європейської Програми Міжнародного фонду "Відродження”  є виготовлення та поширення візуальних, іміджевих та промоційних матеріалів у форматі  та зі слоганом всеукраїнської кампанії «Я поділяю європейській цінності» серед ЦЄІ та партнерських організацій-учасників кампанії з метою посилення інформаційної присутності Мережі ЦЄІ при святкуванні Дня Європи у регіонах України, а також організація підсумкової конференції учасників кампанії.

Проект передбачав розробку, замовлення та виготовлення єдиного пакету іміджевої продукції для членів Мережі та учасників святкування Днів Європи у єдиному форматі  зі слоганом  «Я поділяю європейській цінності», виготовлення та поширення іміджевої продукції.
Зібрані історії успіху про відзначення Днів Європи у різних містах в єдиному форматі. Історії успіху, а також фотографії, описи заходів, механізми співпраці з партнерами, упорядковані у вигляді збірки та випущені у співпраці з Луганським Центром європейської інформації разом з методичними рекомендаціями щодо відзначення ДЄ. Також зібрані роботи переможців регіональних конкурсів малюнків для виготовлення календаря 2012 року.

Додаткова інформація:
http://eu-klub.ucoz.ua/news/merezha_centriv_evropejskoji_informaciji_ukrajini_vipustila_tematichnij_kalendar_evropejskikh_cinnostej_na_2012_rik/2011-10-19-87

Категорія: Наші проекти | Додав: Пеппі (30.10.2011)
Переглядів: 766 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]