Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Січень » 12 » Шукаємо EVS-волонтера на проект в Словаччині
17:05
Шукаємо EVS-волонтера на проект в Словаччині

            Шукаємо ініціативну творчу молоду людину до 30 років зі знанням англійської мови та наявним закордонним паспортом і без ксенофобських поглядів для річного EVS-проекту в Словаччині (Spišské Podhradie, Slovak Republic). Проект «SERVE (Supporting Expertise and Resources in Volunteers Education)» розпочинається 1 березня 2014 року і триватиме до 28 лютого 2015.

 

Волонтер працюватиме в громадському центрі, розташованому в середині соціально ізольованих ромських поселень. Цей досвід стане для волонтера незабутнім.  Волонтер буде працювати разом з іншими працівниками MГО «People in need», які допоможуть влитися в роботу з батьками, дітьми і цілою спільнотою. Волонтер, крок за кроком, відкриватиме ізольованій від світу ромській громаді, з якою працюватиме, інший світ різноманітних можливостей іншого життя. Приймаюча організація сподівається, що EVS волонтер збагатить роботу і діяльність центру новими ідеями та перспективами. Волонтер зі свого боку  матиме можливість відкрити для себе новий світ і нову культуру,  як ромську так і словацьку, отримає навички соціальної роботи та в зокрема роботи з соціально незахищеними дітьми та молоддю.

Волонтер буде залучений до підготовки та реалізації дозвілля та освітніх заходів для ромських дітей та молоді, організації спортивних заходів, шкільної підтримки (школярам з бідних сімей  волонтер допомагатиме з домашніми завданнями), викладання англійської мови або іншої іноземної мови, поїздок і кемпінгів влітку тощо. Волонтерів повинен активно брати участь у всіх заходах, де він/вона можуть поділитися накопиченим досвідом та власним поглядами і висунути свої ідеї.

Приймаюча організація «People in need» - це потужна міжнародна організація, з професійними соціальними працівниками в сфері інтеграції ромської спільноти. Їхні спеціалісти соціальної антропології можуть поділитися з волонтером теоретичними знаннями про ромський народ.

Більше про приймаючу організацію тут: http://ec.europa.eu/youth/evs/aod/hei_form_en.cfm?EID=68000314427

Фото на ФБ сторінці Центру: https://www.facebook.com/pages/KC-Spi%C5%A1sk%C3%A9-Podhradie-%C4%8Clov%C4%9Bk-v-t%C3%ADsni-Slovensko/221795177961279?id=221795177961279&sk=photos_stream

Робоча мова проекту - англійська.

Проживання і харчування, міський транспорт - забезпечується

Дорожні витрати  - волонтер відшкодовує 10%

 

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист (обидва англійською мовою) не пізніше 24 січня 2014 на olenkoglazkova@gmail.com з поміткою " SERVE EVS в назві листа.

Подробиці за телефоном: 0501449467 або 0982396518 Альона.

Переглядів: 1053 | Додав: CUPitoshka | Рейтинг: 0.0/0