Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Листопад » 4 » Мандрівний Docudays UA знову в Кременчуці!
13:52
Мандрівний Docudays UA знову в Кременчуці!

3 жовтня в Україні розпочинається ХІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Впродовж жовтня–грудня світові шедеври сучасної документалістики зможуть побачити мешканці більш ніж 230 міст і містечок України. В тому числі мешканці міст Кременчук, Комсомольськ та Олександрія.

 

Так само, як і цьогорічний фестиваль у Києві, мандрівні кінопокази об’єднані головною темою «Ідеорупція». Цей новотвір від команди фестивалю розглядає корупцію як явище, настільки руйнівне для суспільства, що тільки масовий спротив громадян здатен здійснити доленосні зміни в країні. Ми говоритимемо про корупцію як тотальне порушення прав людини – права доступу до інформації, права на справедливий суд, права на свободу слова та багатьох інших свобод.

Про сам фестиваль в місті Кременчуці, програму показів і локації, спецпокази в Комсомольську та Олександрії, а також право-освітні заходи в рамках фестивалю розкажуть організатори Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA в Кременчуці під час прес-конференції, яка відбудеться 10 листопада о 13:00 в приміщенні Простору Ідей (вул. Чапаєва, 36Б). На прес-конференцію також завітає нова координаторка правозахисної програми Docudays UA – Надія Чушак.

В цей же день в «Просторі Ідей» відбудеться відкриття виставки карикатур «Є краща сторона Європи!» від Інституту світової політики.

Стартував 11-й Мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA в жовтні в Криму. Також покази вже відбулися в Житомирі, Львові, Полтаві, Дніпропетровську і області, Івано-Франківській області. В листопаді до фестивалю долучаться Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Рівне, Суми, Ужгород, Тернопільська область та інші. Мандрівний фестиваль Docudays UA запрошує переглянути понад 30 найкращих документальних стрічок 2012-2013 рр. Фестиваль – неполітичний і некомерційний, тобто вхід на всі покази безкоштовний.

* * *

ХІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини в Кременчуці реалізується Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський Клуб» спільно з Управлінням культури і туризму виконкому Кременчуцької міської ради, Центральною бібліотекою для дорослих імені О.М.Горького, Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського, Олександрійським районним будинком культури, Олександрійським училищем культури, Кіноклубом «Відкрий очі», Центральною публічною бібліотекою для дорослих, м. Комсомольськ, громадською організацією «Центр розвитку дитини і сім’ї «Родіс».

11 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається в Україні за підтримки уряду Швеції.

Партнери: Державне агентство України з питань кіно, Міжнародна мережа кінофестивалів з прав людини, фестиваль Movie that Matter.

Організатори фестивалю Docudays UA: Українська Гельсінська спілка з прав людини, громадська організація «Південь», Херсонський обласний фонд милосердя і здоров’я, громадська організація «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».

Переглядів: 556 | Додав: CUPitoshka | Рейтинг: 0.0/0