Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Серпень » 15 » Лабораторія «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ» у Кременчуці
08:04
Лабораторія «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ» у Кременчуці

Місце проведення: «П’ятак», Парк культури і відпочинку «Придніпровський»

Дата проведення: 22 серпня 2014 року

Час проведення: з18:00 години

 

Лабораторія – це:

  • творчі експерименти, які розвивають та надихають;
  • діалог, який об’єднує і дає платформу для позитивних змін;
  • позитивна напруга, яка стимулює креативне мислення.

 

Експерименти, що пропонуються:

 

«Art-БаrCamp». Неформальна конференція, організаторами якої є самі її учасники. БарКемп – відкритий для всіх творчих та активних людей, яким є чим поділитися із оточуючими і  проходитиме  він у форматі презентацій свого таланту, обговорень та дискусій.

 

«Пошук майбутнього». Формулюємо, транслюємо та фіксуємо «Культурну візію Кременчука – образ бажаного майбутнього». Будемо думати і говорити про те, що і хто заповнює культурний простір нашого міста? Як, враховуючи сучасні реалії, культурний простір має розвиватися? Яким ми хочемо бачити культурний простір Кременчука? 

 

 «Вуличний університет» від Братів Капранових. Тема лекції «Війна і ми». Що повинні і можуть робити люди, коли війна йде зовсім поруч? Як має виглядати життя громади в таких умовах? Чи залишається місце для культури під час війни? Слухаємо, запитуємо, міркуємо.

 

«Кіно під зірками». Дивимося документальні фільми Датського інституту кіно із серії «Cities on Speed» про успішні історії розвитку міст, про роль культури та особистостей у цих позитивних змінах. Думаємо та ділимося думками.

Фільми:

  1. «Сміття Каїру» (режисер Мікала Крог, Данія, 2009);
  2.  «Перетворення Боготи» (режисер Андреас Дальсгард, Данія, 2009)

 

Організатори: КІПЦ «Європейський клуб» у партнерстві з ГО «Культурний діалог»

в рамках проекту «AlternEd. Альтернативна освіта і суспільно-культурна анімація в громадах провінційних міст» за підтримки Європейського фонду за демократію

Переглядів: 500 | Додав: CUPitoshka | Рейтинг: 0.0/0